Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Klasy I

W naszej świetlicy organizowane są różne akcje edukacyjne (np. z okazji Dnia Kropki, Światowego Dnia Zwierząt itp) czy imprezy, np. z okazji Andrzejek czy Mikołajek. W takie dni prowadzone są różne zajęcia edukacyjne, które przybliżają dzieciom dane zagadnienie oraz zajęcia plastyczne czy inne atrakcje. Oprócz tego w świetlicach prowadzone są cotygodniowe zajęcia cykliczne, które skupiają się na rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań naszych świetliczaków, kształtują różne umiejętności, np.: umiejętność logicznego myślenia, samodzielnego wyciszania się i relaksacji, samodyscypliny czy też poszerzają wiedzę na różne ciekawe tematy. Jest też czas na zajęcia integrujące grupę świetlicową, które przede wszystkim skupiają się na dobrej zabawie. Często pobyt w świetlicy to także gry i zabawy na boisku szkolnym lub placu zabaw.

Jak widać, pobyt w świetlicy to nie tylko czas wolny dla dzieci, ale też czas rozwoju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z naszego czasu spędzonego w świetlicy.

 

Akcje edukacyjne:

Dzien emotikona grafika.jpg    grafiki na stronę 2023 2024.jpg    Hiszpania.jpg    jabłko.jpg    dzień ośmiornicy.jpg    dzień drzewa.jpg    Trzymaj formę.jpg    dzień jeża.jpg    Niemcy.jpg    Dzień Tolerancji.jpg    Myszka Miki.jpg    Andrzejki.jpg    Mikołajki.jpg    Skandynawia.jpg    Grecja.jpg    puzzle.jpg    Dokarmianie ptaków.jpg    Bezpieczny Internet.jpg    Włochy.jpg    Dinozaury.jpg    Czechy.jpg    Dzień Pisarzy.jpg    Recykling.jpg    Wiosna.jpg    Francja.jpg    Zdrowie.jpg    Dzień HP.jpg   

 

 

Zajęcia cykliczne: