Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Klasy III

W naszej świetlicy organizowane są różne akcje edukacyjne (np. z okazji Dnia Kropki, Światowego Dnia Zwierząt itp) czy imprezy, np. z okazji Andrzejek czy Mikołajek. W takie dni prowadzone są różne zajęcia edukacyjne, które przybliżają dzieciom dane zagadnienie oraz zajęcia plastyczne czy inne atrakcje. Oprócz tego w świetlicach prowadzone są cotygodniowe zajęcia cykliczne, które skupiają się na rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań naszych świetliczaków, kształtują różne umiejętności, np.: umiejętność logicznego myślenia, samodzielnego wyciszania się i relaksacji, samodyscypliny czy też poszerzają wiedzę na różne ciekawe tematy. Jest też czas na zajęcia integrujące grupę świetlicową, które przede wszystkim skupiają się na dobrej zabawie. Często pobyt w świetlicy to także gry i zabawy na boisku szkolnym lub placu zabaw.

Jak widać, pobyt w świetlicy to nie tylko czas wolny dla dzieci, ale też czas rozwoju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z naszego czasu spędzonego w świetlicy.

 

Akcje edukacyjne:

Dzien emotikona grafika.jpg    grafiki na stronę 2023 2024.jpg    Hiszpania.jpg    dzień ośmiornicy.jpg    dzień drzewa.jpg    Dzień Białej Laski.jpg    dzień jeża.jpg    Trzymaj formę.jpg    Dzień Tolerancji.jpg    Niemcy.jpg    Dzień Życzliwości.jpg    Dzień kredki.jpg    Prawa Dziecka.jpg    dzień pluszowego misia.jpg    Andrzejki.jpg    Dzień Górnika.jpg    Mikołajki.jpg    Dzień Osób Niepełnosprawnych.jpg    dzień guzika.jpg    Skandynawia.jpg    dzień herbaty.jpg    Grecja.jpg    puzzle.jpg    Dokarmianie ptaków.jpg    Dzień Braille'a.jpg    Bezpieczny Internet.jpg    Walentynki.jpg    Dzień kota.jpg    Włochy.jpg    Dinozaury.jpg    Czechy.jpg    Dzień Chorób Rzadkich.jpg    Dzień Pisarzy.jpg    Recykling.jpg    Dzięń pająka.jpg    Dzień kolorowej skarpetki.jpg    Wiosna.jpg    dzień czekolady.jpg    Dzień Zdrowia.jpg    Francja.jpg    Dzień HP.jpg    Wielka Brytania.jpg   

 

 

Zajęcia cykliczne: