Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Klasy III

W naszej świetlicy organizowane są różne akcje edukacyjne (np. z okazji Dnia Kropki, Światowego Dnia Zwierząt itp) czy imprezy, np. z okazji Andrzejek czy Mikołajek. W takie dni prowadzone są różne zajęcia edukacyjne, które przybliżają dzieciom dane zagadnienie oraz zajęcia plastyczne czy inne atrakcje. Oprócz tego w świetlicach prowadzone są cotygodniowe zajęcia cykliczne, które skupiają się na rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań naszych świetliczaków, kształtują różne umiejętności, np.: umiejętność logicznego myślenia, samodzielnego wyciszania się i relaksacji, samodyscypliny czy też poszerzają wiedzę na różne ciekawe tematy. Jest też czas na zajęcia integrujące grupę świetlicową, które przede wszystkim skupiają się na dobrej zabawie. Często pobyt w świetlicy to także gry i zabawy na boisku szkolnym lub placu zabaw.

Jak widać, pobyt w świetlicy to nie tylko czas wolny dla dzieci, ale też czas rozwoju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z naszego czasu spędzonego w świetlicy.

 

 

Akcje edukacyjne:

Dzien emotikona grafika.jpg    grafiki na stronę 2023 2024.jpg    Hiszpania.jpg    dzień ośmiornicy.jpg    dzień drzewa.jpg    Dzień Białej Laski.jpg    dzień jeża.jpg    Trzymaj formę.jpg    Dzień Tolerancji.jpg    Niemcy.jpg    Dzień Życzliwości.jpg    Dzień kredki.jpg   

 

 

Zajęcia cykliczne: