Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie oddziały dwujęzyczne, SP 342

ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE

Od roku szkolnego 2018/2019 oferta naszej Szkoły wzbogaciła się o oddziały dwujęzyczne.

Na czym polega nauczanie dwujęzyczne?

W roku szkolnym 2022/23 na poziomie klas siódmych jeden oddział dwujęzyczny. Nauczane przedmioty w dwóch językach (angielskim i polskim) to biologia, fizyka, geografia i historia.

Na poziomie klas ósmych są 2 oddziały. Przedmioty nauczane dwujęzycznie (kontynuacja z poprzedniego roku), a więc zarówno w języku angielskim jak i polskim to biologia, fizyka, geografia i historia.

Ponadto uczniowie klas dwujęzycznych mają pięć lekcji języka angielskiego w tygodniu na poziomie B1 (klasy siódme) oraz B1+ (klasy ósme).

Gorąco zachęcamy do nauki w oddziale dwujęzycznym! Informacje o rekrutacji znajdują się w dedykowanym dziale.

WYDARZENIA: