06.06.2021

Konkurs - przepis kulinarny inspirowany czekoladą

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski oddziałów 4-8 wraz z jego opiekunami - p. Magdaleną Łatkowską i p. Edytą Dzierzęcką-Skwarek

Uczniowie mieli za zadanie nadesłać swoje przepisy kulinarne, w których głównym składnikiem będzie czekolada. Nadesłano wiele prac wraz ze zdjęciami. Ich autorami są: Magda S. z 1d, Tymon Ł. z 2f, Julia B. z 4d, Blanka z 4e, Lenka M. z 4e, Adam M. z 6g, Iga L. z 6g, Emilka N. z 6h, Filip S. z 6s, Szymon Ł. z 7a, Julia B. z 7h, Hania Ch. z 7j.

Z wszystkich nadesłanych receptur przygotowano "PRZEPIŚNIK". Zachęcamy do skorzystania z tych smacznych pomysłów.