Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Żółte Pola Nadziei 2020/21

Akcja Żółte Pola Nadziei to już nasza szkolna tradycja. Uczniowie bardzo chętnie sadzą cebulki żonkili przed naszą szkołą. Najpierw przywieźliśmy sadzonki z siedziby Domowego Hospicjum przy ul. Tykocińskiej. W szkole odbyło się spotkanie dotyczące idei „Żółtych Pól Nadziei”, wolontariuszom przybliżono i wyjaśniono na czym polega domowe hospicjum, kogo wspieramy dzięki tej akcji. W tym roku szkolnym postanowiliśmy wspomóc Domowe Hospicjum przy ul. Tykocińskiej. Następnym etapem było sadzenie cebulek. Zakwitną one wiosną jako znak nadziei  przy ul. Strumykowej jak również przed szkoła przy ul. Topolowej.

Koordynatorzy Wolontariatu

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 7 obrazy )

Poprzedni           Następny