Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Gala z Okazji Dnia Wolontariusza

W sobotę 2 grudnia wolontariusze wraz z opiekunami uczestniczyli w uroczystej Gali OPS w Białołęckim Ośrodku Kultury. W czasie imprezy zostały nagrodzone osoby i instytucje, które prowadzą działalność  charytatywną rzecz mieszkańców Dzielnicy Białołęka. Miło jest nam poinformować , że otrzymaliśmy z rąk burmistrza Adamkiewicza dwa dyplomy: dla Szkolnego Klubu Wolontariatu i dla pani Małgorzaty Paster opiekuna naszego klubu. Wyróżnienie w imieniu pani Paster odebrała pani Basia Gordat. Spotkanie w BOK było też okazją do przekazania, wykonanych przez nas kartek Bożonarodzeniowych podopiecznym OPS. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne m.in. recytacja poezji i gitarowy występ muzyczny.

Koordynatorzy Szkolnego Klubu Wolontariatu

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 6 obrazy )

Poprzedni           Następny