Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Słodkości na Dzień Niepodległości

Akcja "Słodkości na Dzień Niepodległości" odniosła spektakularny sukces. Na stoiskach umieszczonych na dwóch piętrach szkoły zagościły ciasta, ciasteczka, babeczki i inne słodkości. Uczniowie i z pewnością ich domownicy wykazali się dużą kreatywnością. Pyszności te ozdobione były białoczerwonymi flagami, biało czerwonym lukrem czy tez kolorową posypką. Ciekawym akcentem były patriotyczne przesłania. Zainteresowanie wśród społeczności szkolnej było bardzo duże. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu ciast, ciasteczek i innych wypieków zostały komisyjnie przeliczone przez wolontariuszy, wpłacone na konto Rady Rodziców na zakładkę wolontariat i przelane jako darowizna w ramach akcji „Żółte Pola Nadziei,” do Ośrodka Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej w Warszawie Zebrana kwota wynosiła 1338,96 zł.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Wolontariusze wraz z Opiekunami