Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Kartka Bożonarodzeniowa: klasy 4-8

Drodzy Uczniowie klas 4-8, Święta Bożego Narodzenia już za nami. Jak co roku uczniowie wykonali piękne Bożonarodzeniowe kartki.  Kartki zostały przekazane podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej jak i pacjentom Domowego Hospicjum przy ul Tykocińskiej. Również Wolontariusze bardzo aktywnie odpowiedzieli na dodatkową akcję pt. „Kartki dla Powstańców”. Wszystkie prace wzięły udział w Szkolnym Konkursie ”Na najładniejszą kartkę Świąteczną podarowaną przez Ucznia”. Komisja miała bardzo trudne zadanie.  Wybrano następujące prace.

Kategoria klasy 7-8

I miejsce: Oskar 7f, Adam7j, Joanna 8a