Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Konferencja Realna przemoc w fikcyjnym świecie Internetu

Dnia 5.12.2021r. wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w konferencji
i warsztatach o cyberprzemocy pt. „Realna przemoc w fikcyjnym świecie Internetu". Organizatorem konferencji była „Fundacja Świat na Tak”. Po przybyciu na miejsce każdy wolontariusz dostał upominek.

Pierwszą częścią warsztatów było przedstawienie odegrane przez animatorów dotyczące cyberprzemocy. Następnie debatowano o sytuacjach ukazanych w spektaklu.
W drugiej części zajęć wolontariusze zostali podzieleni na 4 grupy, w których odbywały się zajęcia dotyczące różnych zachowań w Internecie. Całość zwieńczona była obiadem, po którym wolontariusze wrócili do domów.

Maja Brzeska 8h

IMG_1739IMG_1741IMG_1743IMG_1744