Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Webinary dla wolontariuszy i opiekunów

Szkolny Klub wolontariatu bierze udział w webinariach organizowanych przez Fundacje Świat na Tak

• „Wojna, czy jest tylko tam?”, które odbędzie się 7 października o godzinie 17:00. (Link do spotkania prześlę chętnym wolontariuszom i opiekunom).
  • „Ekologia na co dzień i od święta”  – 9 listopada 2021 r. godz. 18.30 z udziałem Pani Grażyny Hodun z Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej oraz Pana Krzysztofa Kowalczyka, Hm. Canis HR, Drużynowy 73 Drużyny Harcerskiej OSTOJA; założyciel Harcerskiego Ruchu Ochrony Środowiska. (Link do spotkania prześlę chętnym wolontariuszom i opiekunom).
  •  "O sporcie, motywacji i rywalizacji" - 24 stycznia (poniedziałek) godz. 18.30 W spotkaniu wezmą udział: Pan Tomasz Majewski, lekkoatleta, dwukrotny mistrz olimpijski, mistrz Europy i wicemistrz świata w pchnięciu kulą; Pan Dominik Wietrak, Prezes Polskiego Związku Rugby na Wózkach, zawodnik drużyny rugby Four Kings; Pan Mateusz Wietrak, wieloletni wolontariusz, także sportowy. (Chętne osoby proszę o kontakt, prześlę link do spotkania).