Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Kanapki na Expo dla Uchodźców

Akcja "Kanapki na Expo dla Uchodźców" przeszła najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJEMY :)

Ilość dostarczonych produktów a zwłaszcza „gotowych” posiłków jakim były kanapki bardzo ucieszyła potrzebujących. Osoby koordynujące miejsce w którym znajdują się uchodźcy z Ukrainy były bardzo zdumione ilością spożywczych produktów i prosiły przekazać gorące podziękowania.

Z ogromną przyjemnością obserwowaliśmy zaangażowanie wolontariuszy. Ich sprawne działanie przyczyniło się do wykonania przeszło 1000 kanapek.

Szczególne podziękowania dla Wychowawców i Uczniów ze Świetlicy szkolnej, którzy bardzo aktywnie włączyli się w tę akcję.

Ale dużo produktów jeszcze zostało, dzięki uprzejmości naszego szkolnego "Gastro Team" są zabezpieczone w lodówce. Następna akcja kanapkowa we wtorek po południu.

Koordynatorzy Samorządu Szkolnego i Szkolnego Koła Wolontariatu