Konkurs na „Lekturnik”

W roku szkolnym 2021/2022 odbyła się kolejna edycja konkursu czytelniczego na „Lekturnik” .

Konkurs adresowany był do uczniów z klas I – III. Uczniowie przez cały rok szkolny prowadzili zeszyt lektur, w którym zapisywali przeczytane przez siebie książki, opisywali lub rysowali wybrane z nich przygody bohaterów.

Pod koniec roku do biblioteki trafiło 16 przepięknych „Lekturników”. Wybraliśmy zwycięzców, ale praca pozostałych czytelniczek również została doceniona. Każdy dostał jakąś drobnostkę, ufundowaną przez Radę Rodziców.

Najpiękniejsze wg jury „Lekturniki” zostały nagrodzone pięknymi maskotkami i książkami oraz oczywiście dyplomami.

I miejsce w klasach I-II zajęła - Rozalka W. z kl. 1i

I miejsce w klasach III zajęła – Magdalena S. z kl. 3h