Mój największy autorytet

Mój największy autorytet to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-8. Koordynatorem tego konkursu jest Zbigniew Ostrowski.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie szkolnym pt. Mój największy autorytet.
Forma pracy dowolna. Zachęcam do wyboru osoby, najlepiej żyjącej współcześnie, która szczególnie pomaga innym ludziom potrzebującym oraz szerzy wartości moralne i ewangeliczne. Jest osoba godną do naśladowania.
Uczniowie z kl. 1-3 podpisane prace z adnotacja dla mnie składają w portierni szkoły przy ul. Topolowej, a kl. 4-8 w pokoju nauczycielskim ul. Strumykowa do dn. 07.10.2022r. Za pierwsze 3 miejsca przewidziałem są nagrody rzeczowe. Za pozostałe miejsca nagrody wyróżnienia.
Wszystkie zapytania proszę kierować przez dziennik Librus.
Wszystkie prace pozostają na stałe w szkole.

Kliknij, aby pobrać dokument

Zbigniew Ostrowski