Orzeł ortograficzny

Orzeł ortograficzny to płatny konkurs zewnętrzny dla uczniów klas 2-3. Koordynatorami tego konkursu są W. Ciuk/ K. Paczuska-Matej.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu- Orzeł Ortograficzny.

Kategoria klas II:
Adrian M. kl. 2d zajmując 9 miejsce w kraju
Adam W. kl. 2a zajmując 13 miejsce w kraju.

Kategoria klas III:
Joanna P. kl.3h zajmując 9 miejsce w kraju
Daniel P. kl. 3b zajmując 10 miejsce w kraju.

Dziękujemy za udział w konkursie.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Weronika Ciuk,
Katarzyna Paczuska-Matej.

______

Przypominamy, że 5 października upływa termin zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu ortograficznego.

Konkurs ortograficzny adresowany jest do uczniów klas II i III.

Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do dnia 5 października 2022 r. Koszt konkursu to 13 zł od ucznia. Chętni uczniowie przynoszą podaną kwotę do sali 1.4. lub do sali ś.2.2. Rodzice przesyłają za pośrednictwem Librusa informację do koordynatorów konkursu o chęci zapisu dziecka na konkurs, podając imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Konkurs będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 21 pytań. Do każdego pytania podane zostaną co najwyżej 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna.

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” odbędzie się 20 października 2022 r. Godzina i sala przeprowadzenia konkursu zostanie podana w wiadomości prywatnej rodzicom, którzy zgłosili dziecko do konkursu. Czas pisania testu to 45 minut.

Rodzice i opiekunowie prawni uczestników, w chwili wniesienia opłaty za uczestnictwo w konkursie, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na potrzeby realizacji konkursu.

Nagrody:
1. Każdy uczestnik bez względu na uzyskany wynik otrzyma dyplom uznania.
2. Za zajęcie:
- miejsca od I do III* - przyznany zostanie tytuł i dyplom Laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda,
- miejsca od IV do VI* - przyznany zostanie tytuł i dyplom Laureata ogólnopolskiego konkursu,
- miejsca od VII - przyznany zostanie imienny dyplom uznania.
*Organizator zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby uhonorowanych miejsc.​

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Szkolni koordynatorzy konkursu: Weronika Ciuk, Katarzyna Paczuska-Matej.

#7 Konkursów Szpek