Jesień w obiektywie

Jesień w obiektywie to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorami tego konkursu są E.Kuflińska- Siemiginowska, E.Machaj oraz H.Ciupka.

Drodzy uczniowie, bardzo dziękujemy za Wasze zdjęcia, było ich bardzo dużo i wszystkie były przepiękne. Zatrzymaliście cudowną jesień w kadrze i pokazaliście wszystkie jej barwy. Naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Niestety to konkurs i możemy przyznać tylko 1,2,3 miejsce i wyróżnienia. Wasze prace zostaną zaprezentowane w holu szkoły na telebimie oraz poniżej. W związku z dużym zainteresowaniem fotografowaniem przyrody obiecujemy, że w lutym odbędzie się konkurs pt. "Zima w obiektywie" - specjalnie dla Was.

A teraz wyniki konkursu:
I miejsce- Zofia D.(kl.2g)
II miejsce - Amelia L.(kl.2e)
III miejsce - Klara S.(kl.1h)

Wyróżnienie: Blanka K.(kl.2j) i Maria C.(kl.2e)

GRATULUJEMY!

Organizatorzy:
Elżbieta Kuflińska- Siemiginowska
Hanna Ciupka
Ewa Machaj

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Jesień w obiektywie”.
Uczniowie wykonują 1 zdjęcie o tematyce jesiennej.
Każdy uczestnik zapewnia, że:
- posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, została ona wykonana osobiście przez uczestnika i nie kopiuje fotografii stworzonych przez inne osoby,
- nie narusza praw autorskich osób trzecich,
- w przypadku osób znajdujących się na fotografiach, uczestnik konkursu zapewnia, że osoba, której wizerunek znajduje się na fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację tego wizerunku,
-wyraża zgodę na opublikowanie zdjęcia na stronie internetowej szkoły.

Prace prosimy przesyłać pod adres mailowy - ekuflinska@sp342.waw.pl
W treści maila prosimy wpisać imię, nazwisko, klasę oraz tytuł zdjęcia.
Przysłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zasady regulaminu konkursu.

Harmonogram konkursu:
14.11.2022 r. – oddanie prac
15.11.2022 r. – ogłoszenie wyników
21.11.2022 r. – rozdanie nagród

Nagrody:
I miejsce – bon do Empiku
II i III miejsce – artykuły papiernicze
pozostali uczestnicy – nagrody pocieszenia

Kryteria wyboru zwycięzcy: praca zgodna z tematem, estetyka, jakość, pomysł na zdjęcie.
Wszystkie zdjęcia będą prezentowane na telebimie w holu szkoły.

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Hanna Ciupka
Ewa Machaj