Międzynarodowy Konkurs Bóbr - edycja polska

Międzynarodowy Konkurs Bóbr - edycja polska to konkurs zewnętrzny dla uczniów klas 4-8. Koordynatorami tego konkursu są M. Paster, A. Gałajda i U.Szymanowska.

Zapraszamy chętnych uczniów klas 1- 8 do wzięcia udziału w XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr!

Uczniowie danej szkoły, którzy będą brali udział w Konkursie, muszą założyć konta typu Uczeń na platformie www.dzwonek.pl, a następnie dodać je do szkoły. Aby to zrobić, należy przejść do zakładki Moja szkoła i wybrać przycisk Dołącz do szkoły, a następnie:

1.Należy wpisać "SP 342u" w polu Kod i wybrać przycisk Dołącz;
2.Również można znaleźć szkołę w bazie, dołączyć do niej i poczekać na akceptację administratora Konkursu w szkole.
3.Uwaga: Uczeń już zarejestrowany na platformie Dzwonel.pl nie powinien rejestrować się ponownie.
4.Szczegóły i regulamin konkursu na https://www.bobr.edu.pl/

Zapisy trwają do 4 listopada 2022r.

Harmonogram konkursu

8 listopada 12:00-13:00 Junior klasy VII-VIII