03.12.2022

Najpiękniejsza dynia

Najpiękniejsza dynia to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorami tego konkursu są P. Przeździecka i A.Pieńkowska.

Drodzy uczniowie!
Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem. W swoich pracach wykazaliście się dużą kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie dynie są przepiękne. Niestety to konkurs i możemy przyznać tylko I, II, III miejsce i wyróżnienia.

Wyniki konkursu:
I miejsce- Jakub O.(kl.2j)
II miejsce - Oskar Z.(kl.3h)
III miejsce - Laura(kl.2f)

Wyróżnienie: Blanka K.(kl.2j) i Lena W.(kl.2F)

GRATULUJEMY!!!

Organizatorzy:
Paulina Przeździecka - Bartkowiak
Alicja Pieńkowska
Justyna Kowalewska

Regulamin konkursu:

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności twórczej oraz inwencji plastyczno-technicznej poprzez wykorzystanie różnego rodzaju przyborów plastycznych, w tym kreatywnych i nietypowych, do wykonania własnej dyni, rozwijanie sprawności manualnej oraz dbałość o estetykę wykonania pracy.

Zadaniem uczniów jest stworzenie własnej dyni z dostępnych przyborów. Zastosować można typowe przybory szkolne tj. papier, farby i kredki, przybory kreatywne tj. druciki, pompony, brokaty oraz nietypowe, które w codziennym życiu używane są do innych celów, a ich użycie w pracy zależne jest od wyobraźni i kreatywności uczniów.

Technika i format pracy dowolny.

Ocenie podlegać będą: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, estetyka oraz oryginalność.

Autorzy najciekawszych prac dostaną nagrody oraz dyplomy.
Prace będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.

Każda praca powinna zawierać metryczkę zawierającą:
- imię i nazwisko autora,
- klasę.

Dodatkowo do pracy musi być dołączona zgoda na udział w konkursie, tj. Oświadczenie dotyczące udziału w konkursie.

Prace można składać w salach: św. 2.1 oraz św. 2.2

Źródło finansowania: Rada Rodziców SP 342