13.11.2022

Piękna nasza Polska cała

Piękna nasza Polska cała to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorem tego konkursu jest J. Nowakowska-Tarasiuk.

Wyniki konkursu Piękna nasza Polska cała

Laura J. (2f)
Martyna W. (2e)
Lena K. (3f)

Klara S. (Ih)
Stanisław K. (Ih)

Zofia K. (1i)
Adam O. (1b)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

A. Pełka-Brzezińska
J. Nowakowska -Tarasiuk

Regulamin konkursu „Piękna nasza Polska cała” dla klas I-III SZPEK NR 25
Cele:
1. Kształtowanie postawy patriotycznej wśród uczniów.
2. Poszerzenie wiedzy uczniów na temat swojej Ojczyzny, jej piękna i ważnych miejsc.
3. Budzenie zainteresowania Polską.
4. Uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski.

Zadanie konkursowe:
1. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas I-III SP 342 w Warszawie.
2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie lapbooka na temat: PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA.
3. Lapbook powinien zawierać treści (obrazki, zdjęcia, rysunki, krótkie opisy) związane z Polską, z uwzględnieniem jej piękna, osobliwych miejsc, folkloru i tradycji.
4. Format i technika lapbooka jest dowolna.

Przebieg konkursu
1. Konkurs trwa w dniach 25.10-08.11.2022
2. Prace konkursowe przynosimy do wychowawcy, a wychowawca do sali 2.2.
3. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
4. Prace nie będą zwracane autorom. Po zakończeniu konkursu, wybrane prace będą wyeksponowane na szkolnej wystawie.
5. Źródło finansowania konkursu - Rada Rodziców SP 342.
6. Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zasady powyższego regulaminu oraz publikację prac na szkolnej stronie internetowej.
7. Do pracy należy dołączyć OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W KONKURSIE SZKOLNYM (załącznik nr 1 do regulaminu konkursu dostępny na stronie SP 342 W SZPEK, u wychowawcy lub organizatorów)

Organizatorzy:
Jolanta Nowakowska-Tarasiuk