Bóbr - kategoria skrzat

Bóbr - kategoria skrzat to konkurs zewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorami tego konkursu są K.Paczuska-Matej i W. Ciuk.

Zapraszamy chętnych uczniów klas 1-3 do udziału w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr dla kategorii Skrzat.

Regulamin konkursu dostępny na www.bobr.edu.pl. Na stronie organizatora można też zapoznać się z zadaniami z poprzednich edycji konkursu.

Konkurs odbędzie się w dniu 10.11.2022r. w godzinach 12.00-13.00.

W celu zapisania na konkurs prosimy o wiadomość do koordynatora konkursu (Weronika Ciuk, Katarzyna Paczuska-Matej) do 9.11.2022 r.
Liczba miejsc ograniczona (zgodnie z dostępnością komputerów), decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakwalifikowane osoby otrzymają potwierdzenie zgłoszenia oraz dokładne informację na temat przebiegu konkursu.

Koordynatorzy konkursu: W. Ciuk, K. Paczuska-Matej

#29 Konkursów Szpek