Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa

Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorami tego konkursu są A. Niedziałek, M.Wyczółkowska i D.Zielińska.

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym konkursie szopek bożonarodzeniowych dla klas 1-3
Rok Szkolny 2022/2023

REGULAMIN KONKURSU:
Organizatorzy konkursu: Aneta Niedziałek, Małgorzata Wyczółkowska, Dorota Zielińska

Cele konkursu:
1. Przekaz i propagowanie wartości religijnych, kontynuacja tradycji,
2. Wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną,
3. Rozbudzanie wyobraźni dziecka
4. Zachęcanie do twórczości plastycznej.

Zasady konkursu:
1) Konkurs skierowany jest dla chętnych uczniów klas 1-3 wraz z ich rodzinami.
2) Tematem konkursu jest: SZOPKA BOŻONARODZENIOWA.
3) Praca plastyczno-techniczna powinna być wykonana w formie PRZESTRZENNEJ (trójwymiarowej) dowolnej wielkości, tworzywem mogą być dowolne materiały.
4) Praca powinna być wykonana w domu ucznia z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa.
5) Praca powinna być PODPISANA- imię, nazwisko, klasa
6) Termin dostarczenia prac konkursowych upływa z dniem 1 grudnia. Szopka przyniesiona po tym terminie nie weźmie udziału w konkursie, ale zostanie zaprezentowana na wystawie.
7) Uczniowie oddają prace przez wychowawców do organizatorów konkursu do Sali 2.6
8) Prace będą oceniane przez organizatorów. Ocenie podlegać będzie oryginalność i pomysłowość, estetyka wykonania, zgodność z tematem biblijnym, różnorodność wykorzystanych materiałów, walory artystyczne.
9) W konkursie przewiduje się przyznanie nagród i dyplomów ( za zajęcie 1, 2, 3 miejsca oraz ew. wyróżnienia ) ufundowanych przez Radę Rodziców.
10) Ogłoszenie wyników- 9 grudnia 2022 r. Przyznanie nagród i dyplomów odbędzie się
ok. 22 grudnia
11) Prace konkursowe będą wystawione na korytarzu/holu w szkole przy Topolowej do około 13 stycznia 2022r.
12) Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wystawienia i zatrzymania złożonych prac.

#33 Konkursów Szpek