05.11.2022

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH?

Nauczyciele języków obcych zapraszali uczniów klas 4-8 do udziału w wystawie prac:
DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH?'

Regulamin:
Należy wykonać plakat lub lapbooka zachęcającego do nauki języków obcych. Forma wykonania jest dowolna.

Prosimy o podpisanie pracy na odwrocie: imię, nazwisko, klasa. Do pracy prosimy dołączyć oświadczenie.
Prace bez podpisu i oświadczenia nie zostaną dopuszczone do konkursu. Termin oddawania prac to piątek 21.10. Prace należy oddać swojemu nauczycielowi języka angielskiego lub zostawić w sali 215. Przekazane prace pozostaną w szkole.

Jury złożone z nauczycieli języków obcych wybierze i nagrodzi trzy najlepsze prace w kategorii klas 4-6 i 7-8. Oceniana będzie pomysłowość pracy, staranność wykonania, włożony wysiłek i walory artystyczne. Wszystkie prace będzie można podziwiać pod koniec miesiąca na wystawie na II piętrze.

Jury złożone z nauczycieli języków obcych nagrodziło następujące prace:

I miejsce: Basia P. 4f, Anna T. 4i
II miejsce: Amelia S. 4a, Izabela O. 4h, Daria B. 6d