Ogólnopolski Turniej Zapasy Sportem Wszystkich

W dniach 08-09.12.2022 r. w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21  został rozegrany Ogólnopolski Turniej Zapasy Sportem Wszystkich.

Organizatorzy:  Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Zapaśniczy, Białołęcki Ośrodek Sportu w Warszawie i Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie.

Do rywalizacji sportowej w uproszczonych formach zapasów i mocowania przystąpili reprezentanci 16 szkół z całej Polski!!! Młodzież szkolna z roczników 2010 - 2012 toczyła zacięte boje w 6 konkurencjach szybkościowych, siłowych i wytrzymałościowych.

Reprezentacja naszej Szkoły zajęła I miejsce, pokonując  w Finale reprezentację Szkoły Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach. Miejsce III zajęła reprezentacja  Szkoły Podstawowej Nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie!!! Gratulacje!!

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 10 obrazy )

Poprzedni           Następny