Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Publikacje specjalistów, publikacje logopedów, SP342

Publikacje specjalistów

Ebook Zabawy Wspierające Prawidłowy Rozwój Dziecka

EBOOK_Zabawy_wspierające_tyt-1Drodzy Rodzice,
Nasza Szkoła w roku szkolnym 2022/2023 obchodziła wyjątkowe święto, 30-ste urodziny!
Z tej okazji specjaliści Naszej Szkoły przygotowali wyjątkową publikację: Ebook Zabawy Wspierające Prawidłowy Rozwój Dziecka

Mamy ogromną nadzieję, że nasza inicjatywa wydania ebooka wspierającego rozwój Waszych dzieci przyniesie Państwu wiele korzyści.

Chcielibyśmy, abyście czuli w Nas wsparcie oraz mieli poczucie, że wszystkie nasze wspólne wysiłki mają jeden cel – dobro Waszych dzieci.

Przyszło nam żyć w czasach wyjątkowych. Wychowanie, edukacja, wspieranie dzieci jest nie lada wyzwaniem. Staramy się, aby nasze nieustanne pogłębianie wiedzy pozwoliło Nam na jak najbardziej możliwe dostosowanie metod i form pracy do indywidualnych potrzeb Państwa dzieci.

Koordynatorzy Projektu:
Hanna Bator
Maja Zielińska

Kliknij w miniaturę, aby zobaczyć ebook.