Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Dzień dyni

26 października Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował Dzień Dyni. Na uczniów czekało szereg zabaw, konkursów i atrakcji. Wszyscy, którzy tego dnia ubrali się na pomarańczowo, dostawali słodką niespodziankę. Ponadto można było wziąć udział w quizie o Dyni, który przygotowali wolontariusze. Ciekawe, a niekiedy zaskakujące pytania, były wyzwaniem dla uczniów. Ci, którzy odkryli w sobie talent poetycki i napisali wiersz o Dyni, mogli także liczyć na nagrody. Sympatycy technologii, z zaangażowaniem szukali kodów QR rozmieszczonych w szkole. Wszyscy bawili się znakomicie. Nagrody także przypadły uczniom do gustu, a można było wybrać kubki w kształcie dyni, jesienne skrzaty i słodkości.