Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Paczka na Kresy 2023

Na przełomie listopada i grudnia zorganizowaliśmy zbiórkę darów na paczkę dla regionu Kresów Wschodnich. Celem akcji było zebranie najpotrzebniejszych artykułów spożywczych, higienicznych oraz odzieżowych, które zostałyby przekazane potrzebującym mieszkańcom tych terenów.

Po zakończeniu zbiórki nastąpiła faza przygotowania paczki.  W grudniową sobotę wolontariusze wraz z uczniami udali się do punktu zbiorczego w Warszawie ul. Bartycka, zawieziono dary i odpowiednio je posegregowano i zapakowano. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w organizacji tej zbiórki darów na paczkę dla regionu Kresów Wschodnich. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać duże ilości najpotrzebniejszych artykułów, które z pewnością pomogą potrzebującym mieszkańcom tych terenów. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ich hojność oraz naszym wolontariuszom za ich zaangażowanie.