Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

Idą Święta, nie o SMS, a o kartkach pamiętaj

Od 15.11.23 r. do 30.11.2023 r. kolejną akcją były kartki świąteczne. Święta, czas radości, ciepła i miłości. Wszyscy przygotowują się do spotkań w gronie rodziny i bliskich osób. Jednak nie możemy zapominać o tych, którzy spędzą ten czas samotnie lub są chorymi. To dla nich szczególnie trudny okres, dlatego warto pamiętać o nich i sprawić, żeby również mogli poczuć magię Bożego Narodzenia. Dlatego zachęcamy wszystkich do wysyłania kartek Bożonarodzeniowych, szczególnie do osób samotnych i chorych. Dlaczego takie kartki są tak ważne? Przede wszystkim, są to wyjątkowe prezenty, które mogą dostarczyć wiele emocji i uśmiechu. Gdy osoba samotna lub chora otrzymuje taką kartkę, ma poczucie, że ktoś o niej myśli i troszczy się o jej samopoczucie. To ma ogromne znaczenie, szczególnie w trudnych chwilach.

Szkolny wolontariat jak co roku przygotowuje kartki świąteczne. Pięknie przygotowane kartki zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.