Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

02.12.2023

XXI Gala Wolontariatu

W dniu 2 grudnia 2023 r. W Białołęckim Ośrodku Sporu przy ul. Erazma z Zakroczymia, już po raz kolejny odbyła się uroczysta gala Wolontariatu. Tym razem miała troszeczkę inną formę. Gala miała charakter uroczystego bankietu, okraszonego dużą dawką dobrej muzyki. Spotkanie otworzył występ grupy wokalnej 5/6. Następnie burmistrz Anna Majchrzak i Jan Mackiewicz nagrodzili wolontariuszy, którzy wykazali się swoją bezinteresowną pracą i wrażliwością na rzecz drugiego człowieka. Nasz Szkolny Klub Wolontariatu, został, także wyróżniony. Otrzymaliśmy dyplom i pamiątkową statuetkę. Na Wolontariuszy czekał także ogromny tort. Nie zabrakło pokazów tanecznych i wokalnych, a na końcu wszyscy mogli się bawić na wspaniałej dyskotece, w rytmie swoich ulubionych piosenek.