Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

10.09.2023

Zakładki dla uczniów klas pierwszych

Zakładki dla uczniów klas pierwszych to innowacyjny projekt, mający na celu wsparcie najmłodszych uczniów w ich nauce i rozwijaniu zainteresowań. Po przeprowadzonej akcji, każde dziecko otrzymało własną zakładkę. Akcja zakładki została zorganizowana przez grupę zaangażowanych nauczycieli oraz wolontariuszy. Akcja zakładki dla pierwszoklasistów spotkała się z dużym entuzjazmem zarówno ze strony uczniów, jak i rodziców. Dzieci były zadowolone z wykonanych zakładek, przez swoich starszych kolegów, które Rodzice docenili zaangażowanie nauczycieli i wolontariuszy w ten projekt, uważając go za ciekawą i przydatną inicjatywę. Dzięki akcji zakładki dla uczniów klas pierwszych, najmłodsi uczniowie otrzymali nie tylko praktyczne narzędzie, które mogą wykorzystać do oznaczania stron w swoich książkach, ale także zwiększyli swoje zainteresowanie czytaniem i pielęgnacją swoich książek.