Insta.ling

Od bieżącego roku szkolnego nauka języka angielskiego jest wspierana poprzez program insta.ling. Jest to program, który ma na celu pomoc w opanowaniu materiału leksykalnego. Uczniowie samodzielnie, z wykorzystaniem dowolnego urządzenia, powtarzają słownictwo z lekcji, które do programu wpisuje nauczyciel. Sesje ćwiczeniowe są krótkie, ale częste. Dzięki insta.ling nauka staje się dużo prostsza, a słówka same wchodzą do głowy.
Pilotażowo w programie biorą udział klasy siódme, które od października systematycznie współpracują z programem. Docelowo w kolejnych edycjach będą brać udział wszystkie klasy IV-VIII.

Aleksandra Zawisza-Ostrowska
Joanna Sosnowska