Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Sport

12.04.2018

VI Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasyczny

W dniach 10-12.11.2017 r. w Raciborzu odbyły się VI Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Bardzo udany występ zaliczył zapaśnik działającego przy SP 342 Uczniowskiego Klubu Sportowego Talent Białołęka Warszawa. Zawodnik wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 59 kg. Po drodze do finału, w którym przegrał z zawodnikiem GKS Cartusia Kartuzy Oliwierem Godzińskim pokonał kolejno zapaśników z Kartuz, Raciborza, Radomia i Lubska. Dawid Rodak jest absolwentem klasy sportowej o profilu zapasy, działającej na w naszej szkole.Maciej Bieleń z klasy VIs debiutował w imprezie tej rangi i po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach został sklasyfikowany na VIII miejscu w kategorii wagowej do 35 kg! Gratulacje!