Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

04.08.2015

Podziel się Obiadem

Coroczna akcja charytatywna „Podziel się Obiadem” polegająca na przeprowadzaniu kwesty na terenie parafii pw. św. Franciszka z Asyżu i dofinansowaniu posiłków uczniom naszej szkoły.W założeniach naszego klubu jest wychodzenie z jego działalnością poza teren szkoły. Od wielu lat współpracujemy z nasza parafią. Ksiądz proboszcz umożliwia nam organizowanie kwesty po nabożeństwach w miejscowym kościele. Dzięki temu o naszych akcjach dowiaduje się społeczność lokalna co przekłada się na konkretne formy zaangażowania, w tym roku dzięki jej hojności zebraliśmy kwotę 5258 zł, co pozwoliło na zaspokojenie potrzeb dofinansowania obiadów dla naszych uczniów.

Koordynatorzy wolontariatu