Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

06.09.2016

Piknik Rodzinny wrzesień 2016

Już tradycją naszej szkoły stało się, że we wrześniu Szkolny Klub Ośmiu zwany Wolontariatem Organizował stoisko na Pikniku Rodzinnym i przeprowadził kwestę z przeznaczeniem na dofinansowanie wycieczek i zielonych szkół a także stroi dla chóru. Bardzo wielu rodziców rozumiejąc tą kwestię wspomaga nas, między innymi poprzez pieczenie ciast, które rozprowadzane są w kawiarence wolontariatu podczas Pikniku Rodzinnego. W tym roku zebraliśmy 1034zł, 90gr, Za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy wolontariatu