Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

06.12.2016

Ogólnopolska Konferencja

W zimowej atmosferze, przedstawiciele wolontariatu brali udział w Ogólnopolskiej konferencji „Trudności w pracy wolontariusza” Organizowanej przez Fundację „Świat na Tak”. Konferencja odbyła się w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” ul. Dewajtis 3.Warszawa. Wolontariusze mieli przyjemność wysłuchać wykładu pani Bożeny Wścisły-Kandybowicz Prezesa Stowarzyszenia Rodzin Osób Niepełnosprawnych. Z dużym zainteresowaniem słuchali wykładu prof. APSu dr hab. Grzegorza Pyszczek. Brali czynny udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonego przez ratownika medycznego. Jednak najbardziej interesujący mówiący o bardzo trudnej pracy na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu, okazał się wykład pani prof. Alicji Chybickiej. Pani profesor przekonywała młodych słuchaczy o ogromnej potrzebie pracy wolontariusza w szpitalu.

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 13 obrazy )

Poprzedni           Następny