Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

06.12.2016

Najpiękniejsza karta Bożonarodzeniowa to ta, na którą ktoś z utęsknieniem czeka…

Kochani, zbliża się czas Bożego Narodzenia. Jest to okres, w którym stajemy się lepsi, życzliwsi i bardziej otwarci na potrzeby innych. Jak co roku, zachęcamy wszystkich uczniów  do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Postarajcie się wykonać jak najpiękniejsze prace, a życzenia niech płyną prosto z waszych serc.  Wszystkie zrobione przez was kartki zostaną przekazane do Ośrodka Pomocy Społecznej i do Domowego Hospicjum przy ul. Tykocińskiej. Możemy was zapewnić, że wasze kartki przyniosą wiele radości osobom starszym, chorym, samotnym i niepełnosprawnym. Wnieśmy w Ich życie promyk ciepła i nadziei.

Koordynatorzy Wolontariatu