Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

06.05.2017

Przygotowania do kwesty „Pomagamy i dla mamy wygrywamy”

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki Szkolny Klub Wolontariatu przygotowuje akcję charytatywną, dzięki, której będzie można pomóc najbardziej potrzebującym, a jednocześnie wygrać miłą niespodziankę dla swojej mamy. Już teraz wolontariusze w pocie czoła przygotowują fanty, które będzie można wylosować w loterii. Podczas naszych spotkań wykonujemy przepiękne, ręcznie robione kartki dla Mam. Wolontariusze wykazują się niezwykłą pomysłowością, zaangażowaniem i kreatywnością tworząc te wspaniałe dzieła. Ponadto przygotowujemy praktyczne, własnoręcznie robione zakładki do książek dla mam.  Ostatnie nasze spotkanie poświęciliśmy na przygotowanie babeczek, ozdabianie ich i dekorowanie. Ręcznie pakowane pyszności, będzie można nabyć także podczas naszej kwesty.  W ferworze pracy wolontariusze znaleźli też czas, aby przygotować elektroniczne kartki dla swoich mam. Pod okiem p. Paster tworzyli oryginalne e-kartki, każdy według własnego pomysłu, chociaż w większości projektów przeważały serca, które najpełniej wyrażają miłość  do mam. Już dziś zapraszamy zapraszamy do udziału w naszej akcji „Pomagamy i dla mamy wygrywamy”. Czekamy  na Was 24.05.17 (w środę), nasze stoisko znajdziecie na pierwszym piętrze.

Wolontariusze wraz z opiekunami.