Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu SP342 - Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Wolontariat, Szkolny Klub Wolontariatu

Wolontariat - Szkolny Klub Wolontariatu

06.05.2018

Gala Ośmiu Wspaniałych

24 maja grupa wolontariuszy z naszej szkoły wybrała się na galę konkursu „8 wspaniałych”. Jeden z nas – Kamil Trochimiak został laureatem w tym konkursie, a pozostali pojechali tam, by podtrzymać go na duchu.

Gala bardzo się wszystkim podobała. Rozpoczęły ją liczne przemówienia osób pracujących w fundacji „ Świat na Tak” oraz jej przyjaciół. Były to m.in. wypowiedzi prezesa fundacji – Joanny Fabisiak, czy pani prezydent Warszawy – Hanny Gronkiewicz-Walc.

Uroczystość była urozmaicona różnymi występami wokalnymi, pokazami, a nawet wywiadem z profesorem. Uczestnicy podczas przerwy byli zabawiani przez kowbojów. Niektórym wolontariuszom z naszej grupy udało się zasiąść w loży dla VIP-ów. Mimo tych atrakcji, i tak najbardziej wyczekiwanym momentem było wręczenie nagród laureatom. Była to bardzo ekscytująca chwila. Wszyscy byli dumni z Kamila, który sam bardzo cieszył się z nagrody.

Na koniec każdy został poczęstowany tortem, ponieważ było to już 25-lecie konkursu!

To wydarzenie było bardzo ważną, ale też wzruszającą chwilą dla Kamila, jego rodziców i wychowawczyni, która pojechała razem z nami na galę oraz dla całego Wolontariatu.