"Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny SP342 - "Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Strumyczek, chór szkolny, Zespół Wokalno-Instrumentalny

"Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny

26.05.2018

I MIEJSCE „STRUMYCZKA” NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIEŚNI SAKRALNEJ W GRÓJCU

W dniu 25.05.2018r. nasz Zespół wokalno-instrumentalny „Strumyczek” po raz drugi zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu.
Do finału  zakwalifikowaliśmy się jako laureaci I miejsca z ubiegłego roku i nie musieliśmy przechodzić eliminacji wstępnych, jednak bronić miejsca jest zawsze trudniej.  Jury było zachwycone naszym występem i zdecydowało, że po raz drugi wygrywa Strumyczek!!!
Organizacja Festiwalu w Grójcu jest rewelacyjna, więc za rok próbujemy jeszcze raz.

Tu można obejrzeć występ: