Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

e-SZKOŁ@

Spektakl "Dzieci Sieci"

W dniach 29.09-4.10.2021 r. uczniowie klas szóstych obejrzeli spektakl pt. "Dzieci Sieci - Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów".

Przedstawienie miało na celu pomóc młodym widzom w bezpiecznym odkrywaniu internetu. Dzieci mogły dowiedzieć się o zagrożeniach w sieci, a bohaterowie spektaklu krok po kroku wyjaśnili im, jak mogą poradzić sobie z niebezpieczeństwami.

Organizatorem wydarzenia był NASK PIB, w ramach Polskiego Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu "Łącząc Europę" (ang. Connecting Europe Facility - CEF).

thumbnail_IMG_9423 thumbnail_IMG_9424 thumbnail_IMG_9426