03.06.2020
Klasy dwujęzyczne - sprawdzian predyspozycji

Przypominamy, iż zgodnie z harmonogramem w dniu 5 czerwca br. (tj. piątek) kandydaci do klas VII dwujęzycznych zobowiązani są zgłosić się na sprawdzian predyspozycji językowych do szkoły pierwszego wyboru.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu zwiększenia bezpieczeństwa sprawdzian odbędzie się w dwóch turach, a mianowicie:
Kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K  zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 8:30 (początek sprawdzianu o godz. 9:00), natomiast kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 9:30 (początek sprawdzianu o godz. 10:00).

Przypominamy, iż na terenie szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19, z którymi należy się szczegółowo zapoznać oraz ich przestrzegać.

Procedury oraz prezentacja przeznaczona dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty dostępne są na stronie szkoły.