Aktualności

03.06.2020
Klasy dwujęzyczne - sprawdzian predyspozycji

Przypominamy, iż zgodnie z harmonogramem w dniu 5 czerwca br. (tj. piątek) kandydaci do klas VII dwujęzycznych zobowiązani są zgłosić się na sprawdzian predyspozycji językowych do szkoły pierwszego wyboru.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu zwiększenia bezpieczeństwa sprawdzian odbędzie się w dwóch turach, a mianowicie:
Kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K  zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 8:30 (początek sprawdzianu o godz. 9:00), natomiast kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 9:30 (początek sprawdzianu o godz. 10:00).

Przypominamy, iż na terenie szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19, z którymi należy się szczegółowo zapoznać oraz ich przestrzegać. 

Procedury oraz prezentacja przeznaczona dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty dostępne są na stronie szkoły.
PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
45
DNI
45
GODZIN
45
MINUT
Strona główna
Szkoła posiada pracownię komputerową oraz pracownię multimedialną sfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny
Szkoła przyłączyła się do realizacji projektu edukacyjnego "Wiślana Szkoła"
Szkoła realizowała projekt w ramach Partnerskie Projekty Szkół Programu COMENIUS
Fundacja Rozwoju Edukacji
Szkoła uczestniczyła w Projekcie unijnym „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
piekna-polska-nasza-cala.jpg logo-erasmus_tekst1.png autism.jpg CMI-logo-czarno-biale.png mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg