Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Klasy IV-VIII

W naszej świetlicy organizowane są różne akcje edukacyjne (np. z okazji Dnia Kropki, Światowego Dnia Zwierząt itp) czy imprezy, np. z okazji Andrzejek czy Mikołajek. W takie dni prowadzone są różne zajęcia edukacyjne, które przybliżają dzieciom dane zagadnienie oraz zajęcia plastyczne czy inne atrakcje. Oprócz tego w świetlicach prowadzone są cotygodniowe zajęcia cykliczne, które skupiają się na rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań naszych świetliczaków, kształtują różne umiejętności, np.: umiejętność logicznego myślenia, samodzielnego wyciszania się i relaksacji, samodyscypliny czy też poszerzają wiedzę na różne ciekawe tematy. Jest też czas na zajęcia integrujące grupę świetlicową, które przede wszystkim skupiają się na dobrej zabawie. Często pobyt w świetlicy to także gry i zabawy na boisku szkolnym lub placu zabaw.

Jak widać, pobyt w świetlicy to nie tylko czas wolny dla dzieci, ale też czas rozwoju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z naszego czasu spędzonego w świetlicy.

• Ramowy plan dnia
  • Zajęcia cykliczne w świetlicy klas IV-VIII

Akcje edukacyjne:

Droga do szkoły.jpg    dzień dyni.jpg    listopadowa zaduma.jpg    grafiki na stronę 2023 2024 aktualne.jpg    11 listopada.jpg    Szydełkowanie.jpg    Mikołajki (2).jpg