12.03.2013

Akcja "Podziel się posiłkiem"

W tym roku szkolnym już po raz drugi wolontariusze oraz
uczniowie klas starszych i młodszych wraz ze swoimi opiekunami dnia 17 lutego 2013 roku  wzięli udział w piątej edycji  akcji charytatywnej „Podziel się Obiadem".  Celem akcji była zbiórka funduszy na zakup obiadów dzieciom najuboższym z naszej szkoły, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.  Dzięki zrozumieniu i pomocy Księdza Proboszcza Jana Józefczyka z Parafii św. Franciszka z Asyżu uczniowie kwestowali po każdej z mszy świętej.  W wyniku tej akcji pozyskaliśmy środki finansowe na kwotę 7,.574,72 PLN oraz 100 $ - co pozwoli  objąć pomocą najbardziej potrzebujące dzieci z naszej szkoły i zakupić im obiady-drugie danie do końca roku szkolnego.

Koordynatorzy akcji: Małgorzata Wtrzosek-Niedziółka, Emilia Bielawska, Katarzyna Cyprys, Małgorzata Kibler, Anna Kalisz, Teresa Słomczewska, Zbigniew Ostrowski, Ks. Krzysztof Stefanik