30.04.2013

Akcja charytatywna - Wielkanocne Jajko

W  dniach od 18- 25 kwietnia 2013 roku z inicjatywy uczniów klasy Vf została zorganizowana akcja charytatywna Wielkanocne Jajko. Uczniowie z wychowawcą klasy  przygotowali pisanki wykonane metodą decoupage. Następnie przy współudziale wolontariuszy klas starszych i młodszych  sprzedawali jajka na specjalnym kiermaszu wielkanocnym. W wyniku sprzedaży zostało zebrane 1090,25 zł. Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży zakupiono upominki - czekoladowe zające  dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły (98,34zł). Pozostała część pieniędzy została wpłacona na fundusz pomocowy Rady Rodziców Sp 342 i przeznaczona na dofinansowanie wyjazdów i wycieczek szkolnych uczniom naszej szkoły.

Małgorzata Wrzosek-Niedziólka