26.11.2013

Dzień Dobrego Żywienia

W listopadzie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dobrego Jedzenia. Uczniowie klas młodszych przekonywali siebie nawzajem, że przygotowane przez nich jedzenie może być smaczne, zdrowe, pięknie przygotowane oraz zjedzone z kulturą i smakiem. Nie było to takie trudne gdyż przygotowane przez nich potrawy znikały błyskawicznie. W szkole roznosił się zapach przysmaków, który kusił wszystkich  i zapraszał do wspólnej zabawy. Oprócz degustacji przysmaków przygotowanych w klasach było mnóstwo zagadek, wierszyków i świetnej zabawy. Dzieci dowiedziały się wiele na temat zdrowego żywienia oraz składników spożywanych przez nich posiłków. Mamy nadzieję, że ten dzień dostarczył oprócz nauki mnóstwo uśmiechu i przyjemności.W listopadzie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dobrego Jedzenia. Uczniowie klas młodszych przekonywali siebie nawzajem, że przygotowane przez nich jedzenie może być smaczne, zdrowe, pięknie przygotowane oraz zjedzone z kulturą i smakiem. Nie było to takie trudne gdyż przygotowane przez nich potrawy znikały błyskawicznie. W szkole roznosił się zapach przysmaków, który kusił wszystkich i zapraszał do wspólnej zabawy. Oprócz degustacji przysmaków przygotowanych w klasach było mnóstwo zagadek, wierszyków i świetnej zabawy. Dzieci dowiedziały się wiele na temat zdrowego żywienia oraz składników spożywanych przez nich posiłków. Mamy nadzieję, że ten dzień dostarczył oprócz nauki mnóstwo uśmiechu i przyjemności.

Ilona Korzeniewska

Dzień Dobrego Żywienia

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.