Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie 3w, zdolni, zajęcia wokalne, zajęcia taneczne, zajęcia teatralne

Grupa Musicalowa "3W"

Ogólnopolski konkurs na szkolny klip muzyczny „Minutowa Piosenka Klasowa”

Grupa Musicalowa 3W otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na szkolny klip muzyczny "Minutowa Piosenka Klasowa"! Nasz teledysk to efekt wspólnych działań z klasą 4f oraz J.K.N. Autorem muzyki do teledysku jest Pani Ewelina Krawcewicz Wasiucionek, tekst napisała Pani Renata Wasilewska. Teledysk został zrealizowany z klasą 4f. Autorkami zdjęć są Panie: Anna Wojtach i Renata Wasilewska. Dźwięk nagrał Pan Przemysław Maziarz i Pani Ewelina Krawcewicz Wasiucionek. Teledysk kręcono na terenie naszej szkoły. Montażu dokonał absolwent naszej szkoły Jan Krzysztof Nosal.
Zapraszamy do obejrzenia teledysku.