Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie 3w, zdolni, zajęcia wokalne, zajęcia taneczne, zajęcia teatralne

Grupa Musicalowa "3W"

Za chwilę przyjdą Święta

Grupa Musicalowa 3W przygotowała na tegoroczne Boże Narodzenie muzyczny upominek dla wszystkich swoich sympatyków. Teledysk do piosenki Rafała Brzozowskiego, pt. "Za chwilę przyjdą święta", został nagrany w niedawno wybudowanym centrum handlowym – Galeria Północna, a w szczególności w jedynym w Polsce sklepie Hamleys. Za scenariusz, reżyserię oraz zdjęcia odpowiadają Panie: Renata Wasilewska i Anna Wojtach. Muzyczną aranżacją i wokalnym przygotowaniem młodzieży zajęli się Pani Ewelina Krawcewicz – Wasiucionek i Pan Przemysław Maziarz. Montażu dokonał JKM, czyli Jan Krzysztof Nosal- utalentowany absolwent naszej szkoły.
Link do teledysku. GALERIA