25.07.2022

Akademia Veolia – Zdrowie i Integracja

W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, nasza szkoła dołączyła do programu realizowanego przez Fundację Veolia Polska oraz Fundację V4Sport pn. „Akademia Veolia – Zdrowie i Integracja”.

Dzięki gotowym propozycjom zabaw edukacyjno-ruchowych, przedszkolaki będą miały więcej okazji do ruchu w ciągu dnia, a aktywność fizyczna będzie narzędziem do integracji kulturowo-językowej naszych wychowanków.

W środę, 20 lipca w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja programu z udziałem dzieci, przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy oraz realizatorów programu. Link do zdjęć z uroczystości.

#AkademiaVeolia #FundacjaVeoliaPolska #FundacjaV4Sport #zdrowie #integracja