"Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny SP342 - "Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Strumyczek, chór szkolny, Zespół Wokalno-Instrumentalny

"Strumyczek" - Zespół Wokalno-Instrumentalny

Sukcesy Strumyczka

Zespół wokalno - instrumentalny "Strumyczek" w dniu 1 kwietnia 2023r. w BOK zdobył 1 miejsce w dzielnicowym konkursie "Muzyka łączy pokolenia". Konkurs zgromadził liczną publiczność i był zorganizowany  przez SP154. Miłą niespodzianką okazały się nagrody, gdzie jedną z nich były warsztaty z p. Haliną Frąckowiak-wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Kolejnym konkursem już na szczeblu wojewódzkim był XXVI Konkurs Muzyczny "Debiuty"2023. W konkursie tym zmagali się wokaliści, zespoły i chóry z całego województwa. W kategorii klas 4-8 Strumyczek zdobył I miejsce.
Koncert galowy z wręczeniem nagród odbył się 19 maja w Domu Kultury "Świt".
Wielkie podziękowania kieruję do rodziców za wsparcie podczas Koncertu Galowego.

Ewelina Krawcewicz

Sukcesy Strumyczka

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Zachęcamy również do obejrzenia wideo z próby i występu podczas "Debiutów 2023"