26.11.2023

Wiemy, wiemy,
Dzień Pluszowego Misia to, tak się przynajmniej przyjęło, święto dla młodszych odbiorców, jednak, jak pokazuje życie, ci nieco starsi też chcieliby się troszkę oderwać od książek, sprawdzianów i popraw i poświętować z odłożonym na drugi plan misiem :)
Dlatego w najbliższą środę Samorząd Uczniowski klas starszych zaprasza wszystkich misiożerców na drugiej długiej przerwie pod scenę ze swoim milusińskim do zdjęć:) Oprócz tego, ogłaszamy konkurs na najciekawszą historyjkę o ulubionym misiu, w formie komiksu, książeczki, opowiadania, wierszyków okraszonych ilustracjami ... co tylko przyjdzie Wam do głowy... Na Wasze prace czekamy do końca tygodnia :)

SU wraz z opiekunami