Sztuka emocji. Ogólnopolski projekt edukacyjny

Uczniowie wszystkich klas II w filii szkoły biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Sztuka emocji".

Program ma na celu rozwijanie umiejętności rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji za pomocą różnych form sztuki, takich jak rysunek, muzyka, teatr i literatura. Dzięki zajęciom dzieci uczą się rozumieć i akceptować swoje emocje oraz empatii wobec innych. Zdobywają też narzędzia do radzenia sobie ze stresem i konfliktami. Rozwijają swoją wyobraźnię i ekspresję artystyczną. Odkrywają różne formy sztuki i kulturę. Uczniowie nawiązują relacje z rówieśnikami i nauczycielami. Uczą się współpracy, komunikacji i szacunku.

Sztuka emocji