Egzamin do klasy sportowej

Szanowni Państwo,

Egzamin do klasy sportowej odbędzie się w dniu 25.03.2024 r. (poniedziałek)  na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21.

Zbiórka kandydatów przed wejściem do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 Im. Jana Marcina Szancera przy ul. Strumykowej 21 A  o godz. 9.00. Wszyscy kandydaci muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w egzaminie oraz zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o stanie zdrowia dopuszczającym do udziału w egzaminie. Proszę zabrać strój sportowy (spodenki koszulkę i buty sportowe) oraz dres lub kurtkę ortalionową ponieważ druga część egzaminu zostanie przeprowadzona na boisku zewnętrznym.
Do egzaminu zostaną dopuszczeni tylko kandydaci, którzy w wymaganym terminie złożyli wymagane dokumenty, określone w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do oddziału sportowego.

W razie pytań proszę o kontakt: Radosław Radtke tel. 601626137.